Najnowsze komentarze
Junak M16 to nie Malibu, tylko Day...
beniamin82 do: Ctrl c + ctrl v, bitch!
Zrobiłem na chińskich jednośladach...
sniadanie --------> Nie, nie ma...
EasyXJRider ----)> Wolałbym napisa...
Przymierzasz się może do napisania...
Więcej komentarzy
Moje linki

Archiwum 06 2013

24 czerwiec 2013 07:34

Chińska myśl techniczna kontra polski "mechanik"

Nie wiem, jakim cudem Albert Einstein wysnuł swoje teorie. Nie potrafię pojąć istoty przełomowych odkryć Thomasa Edisona, choć chwilami wydaje mi się, że rozumiem troszkę zasadę dynamiki Newtona. Na dobrą sprawę nie wyznaję się także na działaniu telewizora, komputera, a i również praca motocyklowego silnika jest dla mnie wielką tajemnicą, mimo iż była mi ona wielokrotnie już przekładana z technicznego na polski.

ocena wpisu: 4.7

ilosć komenatarz: 5

ilosc wyswietlen: 670

18 czerwiec 2013 07:00

"Wieje nam w oczy wiatr" *

Podczas ostatniego wpisu pomarudziłem trochę, jak bardzo biedny bywa motocyklista, kiedy nie może jechać, temperatura przekracza znane mu normy, świat pokazuje środkowy palec, a do domu jest bliżej niż dalej. Okazuje się, że bywa też inaczej: jest ciepło, jest lazur nieba sieknięty puchem zaledwie kilku chmurek, w okolicy nie ma żadnych zakorkowanych przejść granicznych, a jazda wyzwala uśmiech, który z powodzeniem rozświetliłby najmroczniejsze zakamarki Mordoru.

ocena wpisu: 4.8

ilosć komenatarz: 4

ilosc wyswietlen: 589

10 czerwiec 2013 07:26

Pot i łzy, czyli historia przejścia

Przyznaję, rzadko przechodzę na Ciemną Stronę, a jeśli już tam uda mi się znaleźć rozpamiętuję to długo i niezmiennie przechodzą mnie dreszcze.

ocena wpisu: 4.7

ilosć komenatarz: 6

ilosc wyswietlen: 529

03 czerwiec 2013 07:57

Feminizm, gejizm, motocyklizm

Kilka dni temu rozmawiałem z koleżanką w knajpie (Żywiec, Soplica orzech laskowy) o skomplikowanej istocie feminizmu, choć zjawisko to, jakkolwiek obecne w życiu naszej pędzącej do grobu cywilizacji, nie zalicza się do kategorii, którymi interesuję się bardziej niż rytuałami godowymi waleni błękitnych.

ocena wpisu: 4.7

ilosć komenatarz: 2

ilosc wyswietlen: 610