Najnowsze komentarze
Junak M16 to nie Malibu, tylko Day...
beniamin82 do: Ctrl c + ctrl v, bitch!
Zrobiłem na chińskich jednośladach...
sniadanie --------> Nie, nie ma...
EasyXJRider ----)> Wolałbym napisa...
Przymierzasz się może do napisania...
Więcej komentarzy
Moje linki

Archiwum 04 2013

29 kwiecień 2013 06:51

"Jazda na krawędzi" - film jest życiem

Gdzie leży Isle of Man wie chyba każdy, a jeśli jeszcze nie wie, z pewnością niebawem się dowie. Można tam sobie bardzo szybko pojeździć – jeśli ktoś potrafi – w ramach legendarnych wyścigów TT, albo pooglądać jak jeżdżą inni i powzdychać z zazdrością.

ocena wpisu: 5.0

ilosć komenatarz: 7

ilosc wyswietlen: 727

23 kwiecień 2013 06:38

Ciemna strona motocyklowania (Tribute To...)

O pięknie motocyklowania nasz Wieszcz, który swą doczesną wędrówkę zakończył w orientalnym Stambule z pewnością – gdyby tylko mógł – ułożyłby kilka sonetów, a może i nawet pokusiłby się o piękny poemat dwunastozgłoskowy Pan Szwagier, czyli Ostatni Przelot na Litwie wykuwany później na pamięć przez niepomne czekających ich zakrętów życia poćpiegi.

ocena wpisu: 4.5

ilosć komenatarz: 10

ilosc wyswietlen: 465

16 kwiecień 2013 07:07

Przestań myśleć, pomyślałem

Zmuszony przez prasę branżową do zastanawiania się – a zajęło mi to jakieś sześć minut – czy lepszy jest kombinezon jedno czy dwuczęściowy, którego i tak nie noszę, zapoznałem się ze starannie spreparowaną instrukcją zachowania podczas policyjnej kontroli, w której redaktor „Boczo”, podobnie jak w większości swoich tekstów zdaje się zajmować wyłącznie jedną płcią, co w istocie nie stanowi problemu, jednak skłania mnie do rozmyślań, od których ostatnio bardzo chciałem uciec.

ocena wpisu: 5.0

ilosć komenatarz: 3

ilosc wyswietlen: 294

08 kwiecień 2013 07:32

"Dawca", "puszkarz" i drogi polskie

Uwielbiam niejednoznaczność. Mówisz „kosmos” i każdy, nawet ten, który dzień zaczyna pod sklepem monopolowym i w tym samym miejscu celebruje zakończenie jest w stanie wysnuć na jego temat własną teorię. Niewykluczone, że jej treść mogłaby wprawić w zadumę nawet Stephena Hawkinga, którego "Krótką Historię Czasu" przeczytałem nic z niej, jako humanista, nie rozumiejąc.

ocena wpisu: 4.2

ilosć komenatarz: 14

ilosc wyswietlen: 988

03 kwiecień 2013 07:07

Kraków - Jerozolima 2013. Przygoda wymarzona

Nie jadę tam by udowodnić coś komuś bądź sobie, ponieważ przede mną zrobiły to już tysiące. Nie kieruję się do Ziemi Świętej, aby ratować głodujące dzieci, mediować przy rozwiązaniu odwiecznego konfliktu arabsko-żydowskiego czy przekonywać świat, że Bóg chrześcijan potężniejszy jest od Allaha czy tajemniczego Boga hebrajskiego.

ocena wpisu: 4.8

ilosć komenatarz: 9

ilosc wyswietlen: 1154