Najnowsze komentarze
Junak M16 to nie Malibu, tylko Day...
beniamin82 do: Ctrl c + ctrl v, bitch!
Zrobiłem na chińskich jednośladach...
sniadanie --------> Nie, nie ma...
EasyXJRider ----)> Wolałbym napisa...
Przymierzasz się może do napisania...
Więcej komentarzy
Moje linki

Archiwum 12 2013

31 grudzień 2013 09:38

Okazja: cena zimowa!

Sunąc w minioną niedzielę wokół krakowskich Plant swoim legendarnym Yamahem, czekałem który mnie pierwszy stuknie z prawej, bądź z lewej, który wyskoczy w Sejczento czy w innej Pandzie i wbijając się w mój bok dobitnie przypomni o kruchości istnienia i definitywnym zakończeniu sezonu.

ocena wpisu: 4.1

ilosć komenatarz: 4

ilosc wyswietlen: 695

23 grudzień 2013 10:29

Wszyscy będziemy Dzikimi Wieprzami

Wszyscy o tym wiedzą, ale i tak przypomnę: było ich trzech, w każdym z nich inna krew, ale jeden przyświecał im cel. Byli mężczyznami już przekiwitającymi, a kryzys wieku średniego, od którego nikt ponoć jeszcze nie uszedł, zaczynał kłaść się na ich życiu coraz większym cieniem. Byli niewolni od problemów związanych z tzw. monotonią codzienności, ale mieli jednego szmergla: motocykle. Nazwali się Gangiem Dzikich Wieprzy, a ich przygody zostały przedstawione w całkiem zabawnej komedii. Drugiej części, niestety, nie będzie.

ocena wpisu: 4.6

ilosć komenatarz: 4

ilosc wyswietlen: 434

16 grudzień 2013 07:43

"Japońskie pedalstwo": historia pewnej nietolerancji z happy endem

W czasach, kiedy zespół Rage Against The Machine walczył z Systemem, po polskich drogach zaczęły krążyć japońskie motocykle. Uliczny handel kwitł w najlepsze, drobni przedsiębiorcy powoli uczyli się jak omijać świeżo wprowadzony podatek vat, a pierwsze Virago od Yamahiego zaczęły wzbudzać w rodzimych motocyklistach uzasadnioną w ich rozumieniu pogardę.

ocena wpisu: 4.5

ilosć komenatarz: 7

ilosc wyswietlen: 620

10 grudzień 2013 16:14

Motocykl na bus-passie: krakowskim targiem

Kiedy żyły w ludzkim ciele przestają spełniać swoją rolę, a serce zaczyna cierpieć, medycyna przechodzi w fazę inwazyjną. Zgrabne dłonie chirurga przeprowadzają zabieg pomostowania aortalno-wieńcowego nazywany potocznie wszczepieniem by-passów. Tak powie każdy lekarz. Kiedy prezydent miasta trzykrotnie sprawujący urząd oferuje motocyklistom wjazd na bus-passy prawdopodobnie rozpoczyna swoją kampanię wyborczą, wiedząc, że lepiej jest mieć motocyklistów po swojej stronie niż za plecami konkurencji. Taką opinię usłyszałem i nie jest ona moją, gdyż ociera się o politykę, a tą się nie zajmuję.

ocena wpisu: 3.4

ilosć komenatarz: 9

ilosc wyswietlen: 567

02 grudzień 2013 07:53

Czarna niedziela

Wczorajsza niedziela okazała się czarną. Znany z m.in. “Szybkich i wściekłych” czterdziestoletni Paul Walker zginął w wypadku samochodowym, jako pasażer porsche. Podczas zawodów Supermoto zorganizowanych we Włoszech dla uczczenia pamięci Marco Simoncelliego śmierć poniósł mający czterdzieści cztery lata Doriano Ramboni. Dwa dni wcześniej w amerykańskich sklepach celebrowano “czarny piątek”, a jego uczestnicy mogli w promocyjnej cenie nabyć 500 calowe telewizory w cenie 40 calowego. Dzięki nim z pewnością dowiedzieli się o tych wydarzeniach.

ocena wpisu: 4.4

ilosć komenatarz: 3

ilosc wyswietlen: 586