Najnowsze komentarze
Junak M16 to nie Malibu, tylko Day...
beniamin82 do: Ctrl c + ctrl v, bitch!
Zrobiłem na chińskich jednośladach...
sniadanie --------> Nie, nie ma...
EasyXJRider ----)> Wolałbym napisa...
Przymierzasz się może do napisania...
Więcej komentarzy
Moje linki

Archiwum 02 2013

25 luty 2013 12:20

No to jadziem!

Nie wiem jak u Was, ale u nas, w Stołecznym Królewskim Mieście Krakowie, dwudziestego piątego dnia lutego miastem wstrząsnęły nie pierwsze zresztą tego roku dźwięki silników mniejszych i większych ku chwale zdobywców Oscarów, Małej Madzi oraz na pohybel fabryce Harleya, której szefostwo na terrorystyczną modłę przypuściło szturm na wolność pracowników, zabraniając im słuchać podczas pracy muzyki łagodzącej obyczaje, a Harley przecież – jak wiemy – nie do łagodności został powołany*.

ocena wpisu: 4.7

ilosć komenatarz: 7

ilosc wyswietlen: 500

19 luty 2013 16:29

Motocyklowy Alfabet Śniadaniego: C

Cagiva – włoska firma, o której wiem tylko tyle, że jest włoska i na pewno nie zostanie polską, choć bardzo chciałbym się mylić.

ocena wpisu: 4.7

ilosć komenatarz: 4

ilosc wyswietlen: 569

12 luty 2013 07:14

Harley Dawidson, Rambo Man i gojenie ran

Pewnego dnia goląc się przed lustrem stwierdziłem, że jeśli czegoś nie zrobię, wpadnę w szpony podręcznikowej depresji wynikającej z odstawienia ulubionego dwukołowego i pięciobiegowego narkotyku, choć muszę przyznać, że za bardzo nie wiedziałem, czym to „coś” powinno być.

ocena wpisu: 4.5

ilosć komenatarz: 13

ilosc wyswietlen: 429

05 luty 2013 17:34

Siła słabszego

Jeżeli w czasach starożytnych człowiek potrafił ze swojej słabości uczynić siłę, nie widzę przeciwwskazań, aby współczesny nie mógł pójść w jego ślady, wykombinowałem ostatnio z niejaką dumą. Za jakieś cztery tysiące kilometrów zmagał się będę z filozoficznym pytaniem czy podczas wymiany napędu zaopatrzyć się w zębatkę większą o jeden ząb czy pozostać wiernym standardom wypracowanym przez Panów Konstruktorów, którzy o mechanice motocyklowej wiedzą więcej ode mnie i głośno się do tego przyznają.

ocena wpisu: 3.9

ilosć komenatarz: 13

ilosc wyswietlen: 322