Najnowsze komentarze
Junak M16 to nie Malibu, tylko Day...
beniamin82 do: Ctrl c + ctrl v, bitch!
Zrobiłem na chińskich jednośladach...
sniadanie --------> Nie, nie ma...
EasyXJRider ----)> Wolałbym napisa...
Przymierzasz się może do napisania...
Więcej komentarzy
Moje linki

Archiwum 05 2013

27 maj 2013 07:52

Yamah XT660Z, plac boju i syndrom niespełnienia

O sile oddziaływania parad wojskowych wiedziało wielu władców tego dziwnego świata: urządzali je w ciemnościach, rozświetlali pochodniami i pozwalali patetycznej muzyczce dystrybuować między widzami narodową ekstazę. Choć i parady organizowane za dnia, demonstrujące detalicznie potencjał militarny również potrafiły dostarczać oglądającym wielu emocji nazywanych przez wielu z nich podczas ciągnących się w nieskończoność imprez „wiekopomnymi”.

ocena wpisu: 4.0

ilosć komenatarz: 6

ilosc wyswietlen: 654

21 maj 2013 06:07

Kino mocno motocyklowe

Nie mam pojęcia czy w krytyce filmowej istnieje pojęcia kina motocyklowego i jest to w moim rozumieniu kwestia drugorzędna. Przypuszczam jednak, że gdyby formalnie media posługiwały się takim terminem film pretendujący do tego gatunku musiałby spełniać surowe wymagania, a przede wszystkim: eksplodować scenami brawurowej jazdy po dżungli miejskiej i podmiejskiej.

ocena wpisu: 4.4

ilosć komenatarz: 8

ilosc wyswietlen: 750

13 maj 2013 07:18

Latać nie każdy może

Podśpiewując nieśmiertelny przebój „W życiu piękne są tylko chwile” Rysiek Riedel przeczuwał – bo mógł nie wiedzieć – że w 1899 roku w nowozelandzkim Invercargill urodził się Burt Munro, któremu z kolei fragment zacytowanego tekstu z pewnością był nieobcy, choć nie miał prawa znać zespołu Dżem.

ocena wpisu: 4.8

ilosć komenatarz: 7

ilosc wyswietlen: 996

06 maj 2013 10:35

Lewa w górę! Czyżby?

Była sobie niegdyś armia niemiecka zarządzana przez mężczyznę z charakterystycznym wąsikiem. Do pewnego czasu parła przed siebie niczym burza: zjednoczona, zwarta i wściekle niebezpieczna. Zatrzymał ją dopiero inny pan z wąsem, choć koszt tej operacji liczony w milionach istnień był prawdopodobnie największym, jaki poniosła armia w dziejach naszej nieszczęsnej cywilizacji.

ocena wpisu: 4.0

ilosć komenatarz: 7

ilosc wyswietlen: 981