Najnowsze komentarze
Junak M16 to nie Malibu, tylko Day...
beniamin82 do: Ctrl c + ctrl v, bitch!
Zrobiłem na chińskich jednośladach...
sniadanie --------> Nie, nie ma...
EasyXJRider ----)> Wolałbym napisa...
Przymierzasz się może do napisania...
Więcej komentarzy
Moje linki

19 luty 2013 16:29

Motocyklowy Alfabet Śniadaniego: C

Cagiva – włoska firma, o której wiem tylko tyle, że jest włoska i na pewno nie zostanie polską, choć bardzo chciałbym się mylić.

ocena wpisu: 4.7

ilosć komenatarz: 4

ilosc wyswietlen: 569

12 luty 2013 07:14

Harley Dawidson, Rambo Man i gojenie ran

Pewnego dnia goląc się przed lustrem stwierdziłem, że jeśli czegoś nie zrobię, wpadnę w szpony podręcznikowej depresji wynikającej z odstawienia ulubionego dwukołowego i pięciobiegowego narkotyku, choć muszę przyznać, że za bardzo nie wiedziałem, czym to „coś” powinno być.

ocena wpisu: 4.5

ilosć komenatarz: 13

ilosc wyswietlen: 429

05 luty 2013 17:34

Siła słabszego

Jeżeli w czasach starożytnych człowiek potrafił ze swojej słabości uczynić siłę, nie widzę przeciwwskazań, aby współczesny nie mógł pójść w jego ślady, wykombinowałem ostatnio z niejaką dumą. Za jakieś cztery tysiące kilometrów zmagał się będę z filozoficznym pytaniem czy podczas wymiany napędu zaopatrzyć się w zębatkę większą o jeden ząb czy pozostać wiernym standardom wypracowanym przez Panów Konstruktorów, którzy o mechanice motocyklowej wiedzą więcej ode mnie i głośno się do tego przyznają.

ocena wpisu: 3.9

ilosć komenatarz: 13

ilosc wyswietlen: 322

28 styczeń 2013 16:06

Motocyklowy Alfabet Śniadaniego: B

Bandit, Suzuki – niesprawiedliwie nazwany przez jednego z dziennikarzy„wołowatym”. Znany ze swojej nieśmiertelnej jednostki napędowej oraz wybitnych właściwości jezdnych. Stosowany chętnie i powszechnie na całym cywilizowanym świecie, nawet w krajach, w których odbyło się EURO 2012. Zdarza mu się bywać turystykiem, choć podobno idealnie nadaje się także do wbijania gwoździ, odśnieżania i strzyżenia owiec. Klasyk nie tylko dla początkujących.

ocena wpisu: 4.4

ilosć komenatarz: 12

ilosc wyswietlen: 553

22 styczeń 2013 17:34

Prosta prawda o Momencie

Był raz sobie Thomas Edward Laurence, który do historii przeszedł jako Laurence z Arabii. Był archeologiem, podróżnikiem, żołnierzem w służbie Jego Królewskiej Mości, a także szpiegiem oraz wielkim przyjacielem Arabów działającym aktywnie na rzecz utworzenia samodzielnego państwa arabskiego. Był także motocyklistą.

ocena wpisu: 4.6

ilosć komenatarz: 12

ilosc wyswietlen: 329

16 styczeń 2013 09:58

Motocyklowy Alfabet Śniadaniego: A (część I)

Pobudzony zbliżającą się wiosną postanowiłem podzielić się ze światem, przez który rozumiem Was, Drodzy Dawcy, swoją skromną wiedzą o zjawiskach zachodzących w motocyklowaniu. W Alfabecie tym, który zgodnie z jego duchem rozpoczynam od litery „A”, postaram się przybliżyć tylko najważniejsze terminy i zjawiska, pamiętając, że kwestie mało istotne, którymi Internet jest przecież obciążony do granic wytrzymałości, powinny zostać po prostu przemilczane.

ocena wpisu: 4.3

ilosć komenatarz: 9

ilosc wyswietlen: 652

11 styczeń 2013 06:39

Sposób na życie? Bandit

Wszystko można robić przy pomocy motocykla. Wprowadzać w spokojne życie sąsiadów pierwiastek bezsenności przy pomocy rur niesłusznie nazywanych tłumikami. Staruszkę rozjechać na czerwonym. Pod kawiarenką w Ciechocinku zaprezentować błyskotliwe stoppie ku uciesze pensjonariuszy, jakimi wszyscy się kiedyś staniemy, a nawet wprowadzać w życie porady dr Wisłockiej oraz dr Lwa-Starowicza. Można też rabować banki.

ocena wpisu: 4.0

ilosć komenatarz: 3

ilosc wyswietlen: 579